TJ Dobšice B – TJ Starý Petřín 5:1 (3:1)

Počet diváků: 135

Rozhodčí: Pikart, Peřinka st., Jenerál

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M., Kratochvíl P.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Jankůj V., Kalabis T., Kalabis D.-Popelka M., Kohút P.

Lavička:   Gáfrik R.

Již před začátkem tohoto utkání bylo jasné, že nás nečeká dobrý zápas – na lavičce pouze Robert, do hry musel Vojta i Teodor. Domácí začali lépe, byli aktivní, my se spíše hledali, což bylo zapříčiněno hodně přesuny v sestavě. Ve dvanácté minutě jsme inkasovali poprvé, zranil se Kašpec a naskočit tak musel Robert, což vystihuje asi nejvíce situaci, ve které jsme byli. I přes to, že jsme opět překopali sestavu, dokázali jsme po pěkné akci vyrovnat. Milan si přebral pěkně míč za obranu a centrem našel na přední tyči Pavla a ten se nemýlil. Vyrovnaný stav vydržel pouhé dvě minuty a před koncem poločasu jsme nakonec inkasovali ještě jednou. Na konci poločasu byl v úniku Pavel, obhodil si brankáře a z úhlu hledal ještě Milana, ale domácí stihli akci doběhnout a zneškodnit potenciální nebezpečí.  Ani v druhé půli jsme nestačili srovnat krok s domácím celkem a po čtvrt minutě druhé půle jsme v rychlém sledu dvakrát inkasovali. Nutno říci, že několik průniků domácích forwardů zastavil pěknými zákroky Zdenek, který tak opět dokázal, jakou má formu a dokáže nás podržet. Díky němu zápas skončil pouze 5:1, protože jsme si mohli odvézt i větší příděl. V závěru utkání obdržel druhou žlutou Lopéz a musel do sprch.

Zápas to nebyl lehký, neboť se hrálo za úmorného vedra a domácí ukázali svou kvalitu i s podporou hráčů z “A“ týmu. Naše poslepovaná sestava bez stabilních opor  základní sestavy nestačila.