TJ Starý Petřín : FK Práče 3:1 (0:1)

Hřiště: petřínský camp nou

Sestava: Prukner Z. – Kašpárek M.,  Fila R., Jankůj O., Dobeš M. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Popelka M.,– Parůžek R.,  Sobotka B.

Lavička: Lazarek T., Kovář Č, Soukup J.

V dalším domácím kole jsme hostili celek FK Práče A. Tento tým patří ke stabilním účastníkům okresního přeboru. Z marodky se nikdo neuzdravil, a tak sestava byla ve stejném složení, malou změnu si udělali bratři Jankůjové, kdy se po dlouhé době ukázal Ondra, neboť Vojta svědčil na svatbě. Utkání jsme nezačali vůbec dobře, neboť vlažným až laxním pojetím, především v obranné fázi, jsme hned v první minutě inkasovali. Obdržená branka s námi samozřejmě otřásla a Práče byly lepším týmem. Později se hra začala vyrovnávat a my se nadechovali k náporu. Náš tlak byl bohužel ukončen nešťastným zraněním hráče hostů, kdy spoluhráč odkopl míč tak nešťastně, že trefený hráč utkání nedohrál a první poločas byl ve 40. minutě ukončen.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a vstřelit vyrovnávací gól. To se nám podařilo a pěknou přízemní střelou z hranice velkého vápna srovnal stav ve 47.minutě Milan K. Akce střídala akci a v 65. minutě otočil stav utkání opět přízemní střelou Rosťa. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým a nám se nedařilo přidat pojistku v podobě třetího gólu. V 80. minutě musel do sprch pro zranění Radim a v 82. minutě šel do sprch po obdržení druhé ŽK Rosťa. V 85. minutě napřáhl z 18. metrů Broňa a pěknou střelou upravil konečný stav na 3:1. Do hry se v závěru utkání dostal Tomáš a Jindra.

Utkání to nebylo lehké a vítězství stálo hodně sil. Vyhráli jsme zaslouženě a připsali si tak další důležité body. Celkový dojem kazí, dle mého názoru, zbytečné vyloučení, našeho útočníka. Diváků přišlo opět hojně a zase vytvořili pěknou atmosféru, za což velmi děkuji. Osobně si toho vážím.