FK Znojmo B : TJ Starý Petřín 7:4 (4:1)

hřiště FK Znojmo

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., M., Kofroň O., Fila R., Kašpárek M., -Miňha O., Jankůj O., Kalabis D., Prukner R., – Sobotka B., Popelka M.,

lavička: Parůžek R., Gáfrik R., Přibyl R.

V dalším venkovním kole jarní části OP jsme zajížděli na půdu rezervy FK Znojma. To, že nám tento nezvyklý ranní čas dělá problémy, s kombinací nedodržení potřebného spánku, bylo znát už po patnácti minutách, kdy výsledek na světelné tabuli byl už hodně nelichotivých 3:0 a já myslel, že je to zlý sen. My jsme ke konci prvního poločasu dokázali, po pěkné střele Milana, snížit na hrůzných 4:1.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji, pokusit se defacto rozhodnuté utkání zdramatizovat a trochu uspokojit naše věrné fanoušky. To se nám i povedlo a v 50. minutě opět Milan snížil na 2:4. S domácími to trochu otřáslo a rázem byl stav utkání 5:4. Za tohoto stavu měl po pěkné akci vyrovnávací gól na hlavě Oťas, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Za pět minut přišel trest, Kašpec v rozhodujícím momentu uklouzl a domácí forward navýšil skóre na 6:4. To byl asi poslední pomyslný hřebíček a konečný stav zápasu skončil nakonec na hodně nelichotivých 7:4.

Utkání se těžko hodnotí, ale musím uznat kvalitu soupeře, zejména v prvním poločase. Doufám, že někteří borci si uvědomí, že bez potřebné životosprávy a pod., to prostě nepůjde.