Počet diváků: 198

Rozhodčí: Palát, Gáfrik, Bulín

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kratochvíl P., Miňha O., Fila R.-Prukner R., Jankůj O., Lazarek T., Sobotka B.-Palát M., Kohút P.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Jankůj V.,

Na půdě druhého celku nás nečekalo nic jednoduchého. Do hry naskočil do útoku s Pavlem po zdravotní přestávce Milan Palát. Bohužel, první branku jsme dostali hned ve druhé minutě, což není nikdy dobré pro psychiku. Ale i přes to jsme hráli, bojovali a ačkoliv hrozili domácí z brejkových situací, dokázali jsme je v jistých fázích zápasu zatlačit do jejich pokutového území. Několik rohů a centrů do vápna se nám nepodařilo přetavit ve vyrovnávací branku. Právě v této fázi jsme byli lepším týmem a je škoda, že nepadla vyrovnávací branka. Do toho všeho se totiž navrátilec v sestavě – Milan zranil a do hry musel Vojta a aby to nebylo málo, o chvíli později jsme střídali podruhé. Na hřiště musel Teodor, neboť byl Pavel faulován a strčen na zídku vedle tribuny tak, že zápas nedohrál. V druhé půli zela naše střídačka prázdnotou a po chvíli jsme po rychlém kontru domácích prohrávali již 2:0. Na tento gól se nám však podařilo rychle odpovědět, když tečoval Broňa centr za domácího góloše. Bohužel naše reakce na některé až kontroverzní výroky sudího pohřbily naše šance na vyrovnání, popř. otočení zápasu. Nejprve šel do sprch Broňa a o dvě minuty se podíval na červenou kartu z blízka i Pavel a my tak přišli o oba naše útočníky. Zbytek zápasu (30 minut) jsme tak dohrávali a bojovali v devíti lidech na hrací ploše a i přes to se nám podařilo zejména z přímých kopů ohrozit domácí svatyni. Bohužel do branky nic nespadlo nebo byl brankář pozorný a vše chytil. Domácí využili půlhodinovou přesilovku pouze jednou a zápas tak skončil 3:1 ve prospěch Únanova.

Z tohoto zápasu jsme mohli vytěžit více, bohužel dvě zranění a vyloučení přinesly opačný efekt. V oslabení jsme již nedokázali zvrátit stav utkání. Navíc jsme přišli o 4 hráče ze základní sestavy. Milan Palát postoupil operaci kolene – přetržený meniskus. Do dalších zápasů je potřeba více bojovnosti a soudržnosti, jelikož je soutěž vyrovnaná a je potřeba uhrát ještě nějaké body a dohrát sezónu s klidem na kopačkách.