TJ Starý Petřín – TJ Hostěradice 3:3 (2:2)

Počet diváků: 100

Rozhodčí: Palát

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kratochvíl P., Miňha O., Fila R.-Prukner R., Jankůj O., Lazarek T., Sobotka B.-Palát M., Kohút P.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Jankůj V.,

V domácím utkání jsme přivítali Hostěradice topící se v sestupových vodách, které bojují o poslední body v záchraně. Zdálo se, že nám začátek zápasu tentokrát neutekl, protože jsme šli hned v první minutě po pěkné střele Radima do vedení. Studená sprcha v podobě vyrovnávacího gólu přišla však hned ve třetí minutě! Vyrovnaný stav vydržel do třinácté minuty, kdy se však opakoval scénář z předchozí branky. Tomáš výborně zapracoval v souboji s brankářem, byl rychlejší a míč který mířil do prázdné branky pojistil zkušeně nikým neatakovaný Kašpec. Ani snad nedošlo k přepnutí skóre na světelné tabuli a bylo opět vyrovnáno, dobře kopnutý centr, špatně obsazený útočník mezi našimi dvěma beky a Zdenek neměl šanci. V druhé půli jsme dostali šanci v podobě přesilové hry, kdy neudržel nervy hostující Halačka. Přesilovku jsme využili po dvaceti minutách a Milan zvyšoval na 3:2. Stejně tak, jako v předchozích dvou případech i na tuto branku našly Hostěradice i v oslabení odpověď hned vzápětí, respektive po čtyřech minutách. Fiala se uvolnil na levé straně a s klidem obstřelil Zdenka. Černou tečkou v tomto zápase nebylo jen třikrát ztracené vedení, ale také červená karta i na naší straně v závěru zápasu, která znamená další oslabení týmu na následující zápase končící sezóny. Zápas nakonec skončil smírně 3:3.

Zápas se pro nás vyvíjel dobře, nehráli jsme až tak špatně, ale třikrát jsme ztratili vedení, což není nikdy dobré. Vyrovnávací branky navíc přišly ani ne pět minut po našem skórování. Je třeba se z chyb poučit a hrát více disciplinovaně.