Start Vlasatice : TJ Starý Petřín 0:0

Hřiště: Start Vlasatice

Sestava: Prukner Z. – Kašpárek M.,  Fila R., Jankůj V., Dobeš M., – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Miňha O.,– Popelka M.,  Parůžek R.

Lavička: Sobotka B., Lazarek T., Kovář Č, Musil Vl.

V prvním zápase 2. kola okresního přeboru sezóny 2016/2017 jsme zajížděli na horkou půdu dalekých Vlasatic. Věděli jsme, že po dlouhé cestě bude těžké se na zápas koncentrovat od prvních minut, což se potvrdilo. Domácí borci měli do dvacáté minuty dvě velké příležitosti ke vstřelení gólu. K našemu štěstí se jim to ale nepodařilo. Poté jsme zlepšili pohyb a hlavně důraz v osobních soubojích a začali si i my vytvářet šance. Do slibných příležitostí se dostal Milan P., Rosťa, a asi největší měl Lopéz. Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a byla spíše bojovná. Byli jsme sice častěji na míči a i nebezpečnější, ale vstřelit gól jsme nedokázali. Milan, Vojta nebo Rosťa byli blízko. Ve druhém poločase do hry zasáhl Broňa a Tomáš. Souboj nováčků tak skončil bezbrankovou remízou.

Zápas to byl vzhledem k cestě a hlavně počasí (teplé a dusné počasí) velice náročný. V úvodu utkání bych byl s remízou spokojený, poté jsme byli lepším týmem, ale gól jsme vstřelit nedokázali, takže remíza je asi spravedlivá. Velké poděkování a příjemné překvapení byli naší fanoušci, neboť i přes takovou dálku jich bylo opět dost, jen tak dál.