TJ Sokol Litobratřice : TJ Starý Petřín 1:3 (0:3)

Diváků: 60

Rozhodčí: Horký, Fojtík, Coufal.

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kofroň O.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kašpárek M., Lazárek T., Kalabis D.-Palát M., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T., Gáfrik R.,

V dalším jarním kole jsme zajížděli do dalekých, pro mě neznámých, Litobratřic. Živě si pamatuji kritiku některých hráčů Lopatova směřovanou mimojiné na naše hřiště, tak jsem byl plný očekávání skvělého pažitu… Omluvenku poslal Broňa, Jindra nevím, zranění avízoval Milan. Zápas začal takovým oťukáváním z každé strany, kdy domácí byli sice kombinačně lepší, ale my nebezpečnější. Druhá polovina poločasu patřila nám, kdy slibnou střelu vyslal Radim, ale pouze do břevna svatyně Lopatova. Poté jsme zahrávali přímý kop z levé strany, Miláneček vyslal nepříjemnou střelu a odražený míč pohotově uklidil náš snajpr Pavel a otevřel skóre utkání. Hned po rozehrání svým důrazem Lopéz s Milanem vybojovali míč, posunuli na Pavla a ten se z hranice šestnáctky nemýlil, stav 0:2. Ve 40. minutě Kašpec našel Radima, ten na dvakrát překonal domácího golmana a rozvlnil síť po třetí, poločasový stav 0:3. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit znovu aktivně, ale nutno říci, že domácí zvýšili pohyb a nadechli se k náporu. Po naší chybě v obraně se jim v 65. minutě podařilo snížit. Poté byla hra rozkouskovaná, domácí vrhli všechny síly do útoku a nám se dostávalo šancí na vstřelení čtvrtého gólu. Do šance se dostal Tomáš a slibnou příležitost měl čerstvý Pavel. Na žádné straně se nic vážnějšího nestalo a zápas skončil 1:3.

Zápas to nebyl lehký a na těžkém terénu náročný. Týmový výkon přinesl ovoce, nám se povedl první poločas, což rozhodlo. Skvělý výkon podala naše obrana, kterou řídil skoro bezchybný Miláneček. Utkání řídil zkušeně Horký Marek spolu s veterány panem Fojtíkem a Coufalem. Děkujeme naším fanouškům za přízeň.

V dalším zápase přivítáme Višňové. Půjde opět o těžké utkání a tímto zveme naše příznivce a těšíme se na jejich podporu, kterou budeme jistě potřebovat.