TJ Starý Petřín : TJ Suchohrdly 4:1 (1:0)

Diváků: 200

Rozhodčí: Strapina, Palát, Reschovský.

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kofroň O.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Jankůj O., Lazárek T., Kalabis D.-Palát M., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T., Soukup J., Gáfrik R., Sobotka B.,

První domácí zápas jarní části nám přinesl soupeře ze Suchohrdel. S tímto celkem jsme svedli přímý boj o postup do OP přede dvěma lety, a od této doby se dá mluvit o tomto zápase jako o malém derby. Od úvodu zápasu byl zápas nervózní a plný nepřesností. Bránění naších standardních situací bylo laxní, někdy až lajdácké. Naštěstí nás podržel náš gološ a pochytal, co se dalo. Asi po největší šanci hostů jsme dokázali udeřit my. Ve 35.min se pěkně uvolnil Milan Palát a otevřel skóre utkání, stav 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, a to se nám i podařilo. Hned v úvodu druhého poločasu zahrával Popi standardní situaci. Na centrovaný míč si krásně naběhl Pavel K. a pohotovou a pěknou střelou navýšil vedení na 2:0. Jako by přišlo po této brance uspokojení a dalších 15 minut jsme si koledovali o gól. To se hostům také povedlo a v 70. min. Suchna snížila na 2:1. To už jsme provedli střídání a Broňa dokázal za pět minut pěknou střelou opět navýšit skóre na 3:1. V 85. minutě byl v pokutovém území faulován Ondra J., a my tak dostali možnost zahrávat PK. Úspěšným střelcem se stal Lopéz a uzavřel tak stav na konečných 4:1. Během druhého poločasu se do hry dostal postupně Broňa, Pavel K, Jindra a Teodor.

Zápas to nebyl lehký a vítězství se rozhodně nerodilo tak, jak tomu naznačuje konečný výsledek. Když už nic, tak zápasy se Suchohrdly patří k těm vyhledávanějším a zápas tak, i přes nepřízeň počasí, sledovalo pěkných 200 diváků, což zaručuje pěknou atmosféru. Fanouškům děkujeme za podporu.